Sorteer op

Textielbedrukking met hoogwaardige folie. Kant en klaar artikelen, maar uiteraard ook volledig naar wens.

Qua bedrukking is er heel veel mogelijk. Mail om jouw wensen te bespreken info@studiojitske.nl. Stuur een tekening of afbeelding mee.

Of hou ons exclusief aanbod in de gaten op de website en in de studio. Er is altijd maar 1 exemplaar te verkrijgen van een ontwerp.

❤︎ bedrijfskleding
❤︎ sportclub
❤︎ eigen merk
❤︎ eigen ontwerp
❤︎ quote, tekst
❤︎ babykleding
❤︎ knuffels
❤︎ slab
❤︎ muts
❤︎ tas, totebag

Bedrukking is met hoogwaardige folie speciaal voor textiel met elastine. Elke kleur folie wordt apart uitgesneden en met hoge temperatuur op de textiel gedrukt. Slijtvast maar niet onverwoestbaar. Afhankelijk van gebruik en wasbeurten zal de levensduur zijn. Veel testdrukken worden op relatief goede kwaliteit maar goedkopere t-shirts gedaan. Het is mogelijk om eigen t-shirts te brengen om te bedrukkken of om een verzoek in te dienen voor welk t-shirt je graag wilt qua model, stof, merk enz. Wij bieden ook t-shirts aan, in verschillende modellen en kleuren, zie daarvoor de website.

Ontwerpen komen tot stand in samenwerking met Pitch Design.

[VALUED-WIDGET layout=reviews size=small align=center theme=dark amount=6 width=200px height=default]

Mail bij vragen
info@studiojitske.nl

❤︎ ❤︎ ❤︎ ❤︎ ❤︎ ❤︎ ❤︎ ❤︎ 

Volg ons om op de hoogte te blijven van nieuwe ontwerpen, producten, acties, kortingscodes en nog liever om jullie orders te delen via onderstaande links

  • Instagram
  • TikTok

❤︎ Bedrukking direct op het product, tenzij anders vermeld
❤︎ Snelle reactie op jouw e-mail (indien mogelijk ook in de avond en in het weekend)
❤︎ Samen zorgen we voor een perfect eindresultaat. Bij twijfel over wat dan ook, mail...
❤︎ Afhalen van bestellingen is mogelijk in Maastricht
❤︎ Bestellingen binnen twee werkdagen verzonden, tenzij...
❤︎ Elke maand een nieuwe kortingscode
❤︎ Foto of kaartje mailen, zie...
❤︎ Contact
❤︎ constant nieuwe producten en ontwerpen
❤︎ papieren (milieubewust) verpakkingsmateriaal (zo min mogelijk plastic)
❤︎ eigen idee laten uitwerken,  mail...

© 2015 - 2026 studiojitske.nl | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel